Nagy István és Áder János is ott lesz az idei Agrárszektor konferencián!
Az idén először 3 napos konferencián előad többek között Bige László, Gyuricza Csaba, Éder Tamás, Feldman Zsolt, Jakab István, Harsányi Zsolt, Makai Szabolcs, Szabó Levente, Kulik Zoltán, Hollósi Dávid és még sokan mások...
Ne maradjon le az év egyik legjelentősebb agrárszakmai eseményéről!
Krasznahorka 13. századi vára március 10-én szenvedett komoly károkat: a két tizenéves figyelmetlensége miatt kitört tűzben leégett a teljes tetőszerkezet, megsérült a várfal egy része, és számos műkincs is elpusztult; a kár 8 millió euróra tehető. A szlovákiai vár helyreállításáért azóta több jótékonysági rendezvényt és gyűjtést szerveztek.
Keményné Koncz Ildikó, a Pannónia Női Borrend elnöke az MTI-nek csütörtökön elmondta, hogy a Vörösmarty téri irodaházban megtartott szerdai aukciójukon szereplő borok összkikiáltási értéke 1,5 millió forint volt, és a 3,5 milliós bevétel a rendezők várakozásait is felülmúlta. A borrend elnöke felhívta a figyelmet a 2013. február 28-ig bármely mobilszámról hívható adományvonalra, amelyen a 13600-as hívószám után az 59-es kódot beütve 250 forinttal lehet támogatni a történelmi vár felújítását. A rekonstrukció adományszámlájára, a 12001008-00115061-00300003 számlára készpénzt is utalhatnak a segíteni szándékozók.