Kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák, FIGYELEM!
A Portfolio Csoport májusi AgroFood és AgroFuture konferenciáján a kistermelők, ökotermelők és fiatal gazdák ismét kedvezményes, fix 30 000 Ft + áfa áron vehetnek részt! A Portfolio május 19-i AgroFood konferenciáján az élelmiszeripar dilemmái, aktualitásai és prognózisai lesznek fókuszban, míg május 20-án a Portfolio AgroFuture konferencián a működő és fenntartható megoldások, a jövőálló gazdálkodás kap kiemelt szerepet. Találkozzunk!
Bulgária a rendszerváltás után nagy változásokon ment keresztül, amely a nemzetközi együttműködések alakulásában is megmutatkozik - jelentette ki az MNKH közleménye szerint Klein András, Magyarország bulgáriai nagykövete. A magyar-bolgár kereskedelmi kapcsolatok is erősödnek, az árucsere forgalom folyamatosan növekszik. A magyar kivitel alapját leginkább a gyógyszer-, valamint a gépjárműipari termékek adják, de a minőségi magyar élelmiszerek is jó eséllyel indulnak ezen a piacon
Jelentkezzen most a Portfolio kétnapos agrárkonferenciájára!
Agrárszektor 2015: két nap, 60 előadó, 700 résztvevő, és a magyar agrárszektor legforróbb témái
A nagykövet szerint Bulgária piaca lehetőséget jelent a magyar kis- és középvállalkozásoknak (kkv). A magyar standon többek között borászokkal, kézműves élelmiszeripari termékekkel - sajtokkal, lekvárokkal és édesipari termékekkel - ismerkedhetnek meg a látogatók, valamint tradicionális magyar ételeket is kóstolhatnak.










