EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
A tatabányai beruházás értéke 200 millió forint, a most átadott 400 négyzetméteres szerviz szolgálja ki a Csornán, Székesfehérváron és Üllőn lévő alkatrészboltok által lefedett területet - mondta Pintér Zsolt ügyvezető. A bajai központú, magyar tulajdonban lévő vállalkozás az országban 19 telephelyet tart fent.
A társaság négy éve kezdte meg a szervizhálózat bővítését. Idén Orosházán és Hódmezővásárhelyen adtak át karbantartó műhelyt, jövőre a Füzesabony közelében lévő Kerecsenden terveznek szervizbővítést, illetve Békéscsabán építenek új telephelyet.
Az idén 25 éves Axiál Kft. anyacégként 700 embernek ad munkát, a cégcsoportban összesen 1200 ember dolgozik. A gép- és alkatrészeladás mellett foglalkoznak mezőgazdasági gépek bérbeadásával, gépvásárlások finanszírozásával, Szlovákiában és Romániában is vannak leányvállalataik. A cég árbevétele 2015-ben 70 milliárd forint volt, idén hasonló összegre számítanak.










