1 hónap múlva jön az Agrárium 2025 konferencia!
A rendezvény célja, hogy áttekintse mindazokat a fontos támogatási, szabályozási, finanszírozási, piaci és jövedelmezőségi változásokat, illetve kilátásokat, amelyek döntően meghatározzák az agrárgazdasági vállalkozások egész éves eredményes gazdasági/üzleti tevékenységeit.
Kistermelők és fiatal gazdák 50% kedvezménnyel regisztrálhatnak a rendezvényre!
35% kedvezmény NAK-szaktanácsadóknak és NAK-tagoknak!
Pénteken az ország nagy részén túlnyomóan napos időre lehet számítani, ugyanakkor a Nyugat-Dunántúl térségében a felhőzet napközben is megmaradhat, de csapadék nem várható. Általában gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás, csupán az Észak-Dunántúlon fordulhatnak elő élénk, a Fertő környékén erős széllökések. A hőmérséklet csúcsértéke 3 és 7 fok között várható.
Szombaton többnyire napos idő valószínű fátyolfelhőkkel, de főleg a nyugati, délnyugati részeken felhősebb időszakok is előfordulnak. Csapadék nem valószínű, a délkeleti szél nagy területen megélénkül, néhol meg is erősödik. Kora reggelre általában mínusz 10 és mínusz 3 fok közé hűl le a levegő, a szélvédett fagyzugokban azonban ennél jóval hidegebb lesz. A maximum 4 és 8 fok között valószínű.
Vasárnap főként a Dunántúlon erősen felhős területekre is számítani lehet, máshol még továbbra is inkább napos, fátyolfelhős idő valószínű. A Dunántúlon kissé növekszik a csapadék valószínűsége, a déli, délkeleti szél gyenge vagy mérsékelt marad. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet mínusz 9 és mínusz 1 fok között alakul, de a derült, fagyzugos helyeken ennél több fokkal hidegebb lesz. A csúcsérték 2 és 7 fok között valószínű.