EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
A Dél-Dunántúlt pécézték ki ma leginkább a zivatarok, melyek egymást követve könnyen idézhettek elő villámárvizeket a dombsági területeken. Az Időkép.hu szerint Závod környékén jeges villámárvíz alakult ki. A portál információi szerint a faluban rövid idő alatt 20, a külső területeken pedig 30 milliméter körüli eső hullott jégeső kíséretében.










