EXTRA EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Vasárnap napközben végül a Dunántúl és az agglomeráció nagy része is belehúzott, de amíg például Dobogókőn 57 mm-t, Prédikálószéken pedig 54 mm-t rögzített az automaták, addig Budapest délkeleti kerületeiben több helyen 0 mm-en állt meg a csapadékmérő. A Dunántúl északi fele szintén alaposan megázott, több helyen egyhavi csapadékot rögzítettek. Akadtak ennél kiugróbb értékek is, főleg a Somogyi-dombság térségében, vagy akár a Pilisben, Bakonyban - írja az Időkép.










