Májusban ismét AgroFood 2025 és AgroFuture 2025 konferencia!
Május 20-án a hazai élelmiszeripart érintő legfontosabb témák lesznek terítéken a Portfolio AgroFood 2025 konferencián, május 21-én a Portfolio AgroFuture 2025 konferencián pedig a mezőgazdasági fenntarthatóság és innováció lesz kulcsszerepben.
AGROBÉRLETTEL most az egyik konferenciára 50% kedvezménnyel regisztrálhat!
Kistermelők és fiatal gazdák 50% kedvezménnyel regisztrálhatnak a rendezvényre!
Hétfőn nyújtották be az Országgyűlésnek az Országos Magyar Vadászkamaráról szóló törvénymódosító javaslatot, amely kötelező vadászkamarai tagságot írna elő 2017. január elsejétől mind a hivatásos, mind a sportvadászok számára.
Jámbor László, a kamara elnöke szerint a kamara szervezettsége jelenleg 99 százalék fölötti, tehát a 63 ezer vadász anélkül is kamarai tag, hogy ez kötelező lenne. Ugyanazoknak a nagyon szigorú - szakmai, egészségügyi, fegyverismereti, etikai - elvárásoknak kell megfelelniük a hivatásos és a hobbivadászoknak is, ezért eddig is egységesnek kellett volna lennie a szabályozásnak - tette hozzá.