EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
A pénzt a kifizető ügynökségként működő Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal számlájára kell utalni, a határidő a pénz beérkezésére vonatkozik. Az, hogy mennyi pénzt kell befizetni, attól függ, hogy a kérelemben mekkora területet jelentettek be.
Gyuricza Csaba, a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal elnöke korábban úgy nyilatkozott, hogy száraz, aszályos év volt az idei, ami érezhető volt a mezőgazdaságban is. A gabonafélék összességében "jó évet zártak", a kukorica azonban nem érik el a tavalyi kiemelkedő termést, jó közepes lesz a terméseredmény.










