EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Ahogy az várható volt, a hét leghidegebb reggelére ébredhetett pénteken Magyarország. Talaj mentén és 2 méteres magasságban is többfelé előfordult gyenge fagy - írta meg az Időkép.hu.
A leghidegebbet az Északi-középhegységben, a Bakonyban és az Őrségben mérték a szakemberek, több helyen -3 Celsius-fokot mutatott a hőmérő. A visszajelzések szerint Budapest környékén deressé vált a táj hajnalban, míg északkeleten jégesővel kísért záporokat lehetett tapasztalni.

Az előrejelzések szerint szombaton főként a déli és keleti tájakon várható fagy. Ezzel szemben vasárnap inkább nyugati és északi tájakon fordulhat elő gyenge fagy a kora reggeli órákban.










