EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Szombaton tetőzik a hőség az ország nagy részén, délkeleten akár 40-41 Celsius-fok is lehet, emiatt Békés és Csongrád-Csanád vármegyékben piros figyelmeztetés van érvényben a magas napi középhőmérséklet miatt. Ugyanakkor egy közeledő hidegfront hatására szombaton egyre többfelé alakulhatnak ki záporok, illetve heves zivatarok is. Emiatt a HungaroMet Zrt. az ország nagy részére másodfokú, azaz narancs figyelmeztetést adott ki, csak az ország északnyugati térségeiben van kisebb esélye a heves zivatarok kialakulásának.

Helyenként erősen viharos, azaz 90-100 km/h-s széllökések kísérhetik a zivatarokat, viszont egyes cellák környezetében akár 110 km/h feletti széllökések is előfordulhatnak. Ugyanakkor nagy méretű jég is kísérheti a viharokat, ami azt jelenti, hogy 2-4 cm-es, de akár 4-5 cm-nél nagyobb jegek is előfordulhatnak. Felhőszakadásra is számítani kell, egyes cellákból rövid idő alatt akár 30 mm-t meghaladó csapadék hullhat. A zivatarok szombaton késő este, éjszaka is tombolhatnak.










