Álláslehetőség az Agrárkamaránál: rendezvényszervezőt keresnek

agrarszektor.hu
A profession.hu-n találtuk az alábbi álláshirdetést, melyben az Agrárkamara keres budapesti munkahelyszínre tapasztalt rendezvényszervezőt. 2-3 éves szakmai múlt elegendő, nyelvtudás nem szükséges. Teljes munkaidős állásról van szó, béren kívüli juttatásokkal.

JÖVŐ HÉTEN AGROFOOD 2024 ÉS AGROFUTURE 2024 KONFERENCIA | KOMBINÁLT JEGGYEL 50% KEDVEZMÉNNYEL!

Az AgroFood 2024 konferencián előadóink között lesz Nobilis Márton, Hollósi Dávid, Gyuricza Csaba, Giacomo Pedranzini és Ruck János is!

Az AgroFuture 2024 konferencián előad Feldman Zsolt, Hadászi László, Nemes Imre, Petri Bernadett és Vajda Péter is!

Regisztráció most 15% kedvezémnnyel, kombinált jeggyel, az AGROBÉRLETTEL 50% kedvezménnyel!

A 2013 óta működő Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) feladata az agrár- és élelmiszerágazat hatékony képviselete, versenyképességének erősítése a tagoknak nyújtott szolgáltatások bővítésével. A NAK jelenleg senior rendezvényszervező kollégát keres.

Április 26-án rendezi meg a Portfolio gazdasági portál a Nyugat-magyarországi Agrárfórumot, amely a Pápai Agrárexpó első számai szakmai rendezvényének számít. A konferencián az agrárgazdaság legaktuálisabb témáiról kaphatnak naprakész információkat a résztvevők. A kiemelt témák között szerepel az agráradózási reform, a generációváltás és a sertéságazati helyzet. Ha tájékozott akar lenni az agráriumban, jöjjön el a Nyugat-magyarországi Agrárfórumra április 26-án! A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztráljon most!

A leírás szerint ezek a feladatok:

  • rendezvények, kiállítások szervezése
  • rendezvények helyszíni lebonyolítása
  • árajánlatok bekérése, összesítése, megrendelése és visszaigazolása
  • költségek tervezése, megvalósulás nyomon követése
  • riportok, kimutatások készítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • rendezvényekhez, kiállításokhoz kapcsolódó kommunikációs és marketingstratégia kidolgozása
  • akciótervek kidolgozása és végrehajtása
  • rendezvényekhez, kiállításokhoz kapcsolódó online és offline marketingcsatornák, -eszközök használata, kampányok szervezése
  • kiállításokhoz kapcsolódó közösségimédia- és online-kampányok tervezése, kivitelezése
  • kapcsolattartás kiállító cégekkel, médiapartnerekkel, alvállalkozókkal, szolgáltatókkal, kivitelezőkkel
  • kreatív irodával történő szoros együttműködés, grafikai anyagok előkészítése

Előny: agrárterületen szerzett tapasztalat.

Elvárások:

  • szakirányú (marketing, rendezvényszervező) felsőfokú végzettség
  • rendezvényszervezési területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • önálló, kreatív, proaktív munkavégzés
  • hatékony projektmenedzsment
  • kiváló kommunikációs és improvizációs készség
  • magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • közvetlen, megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • pontosság, határidők betartása

NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
KONFERENCIA
AgroFuture 2024
Fenntarthatóság és innováció az agráriumban - AGROBÉRLETTEL 50% kedvezménnyel!
AgroFood 2024
Élelmiszeripari körkép - AGROBÉRLETTEL 50% kedvezménnyel!
EZT OLVASTAD MÁR?
Hello vidék  |  2024. május 20. 14:06