EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Ahol sok pénz és sok ember fordul meg, ott a korrupció is felütheti a fejét- nyilatkozta a Magyar Időknek Gyurciza Csaba, a hivatal elnöke. A kinevezése előtt felderített, területalapú támogatásokkal összefüggő csalássorozatban összesen 84 személy ellen emelt vádat az ügyészség, akik közül hárman a hivatal vezető beosztású alkalmazottai voltak. Mára azonban a korábbi vezetők 40-45 százalékát lecserélték a hivatalban, hogy a visszaéléseket megelőzzék. Az MVH-ban dolgozó 1800 munkatárs tisztességesen végzi munkáját - hangsúlyozta Gyuricza Csaba.
Jelentkezzen most a Portfolio kétnapos agrárkonferenciájára!
Agrárszektor 2015: két nap, 60 előadó, 700 résztvevő, és a magyar agrárszektor legforróbb témái
A hivatal a "tiszta kezek és bevarrt zsebek" időszakát hirdette meg és gazdabarát módon kíván működni. Az idén a közvetlen támogatások keretéből 200 milliárd forintot fizetnek ki a gazdálkodóknak, az előző uniós költségvetési ciklus zárásaként pedig további 90-100 milliárd forint vidékfejlesztési támogatást utalnak ki.




-20200108.jpg)




