EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
A rendezvényeken felszolgálásra kerülő borokat a zsűri 2010. november 9-11 között, borrégiónként válogatta ki. Külön előny, hogy a jövő félévben egyes brüsszeli kiemelt európai uniós eseményeken is magyar borokat szolgálnak majd fel, s persze a pálinka sem marad el.
Az első rendezvény 2011. január 7-én lesz, amikor az Észak-Magyarország borrégió a Magyar Kormány és az Európai Bizottság munkaebédjén mutatkozik be.










