EARLY BIRD ár a Portfolio Agrárium 2026 konferencián!
A márciusi Agrárium 2026 Konferencia tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozása, a termelőket kiszolgáló inputszektor, az élelmiszeripari és élelmiszerkereskedelmi társaságok, illetve a szakmai, érdekképviseleti és államigazgatási szervezetek számára.
Csoportos kedvezmények már 2 főtől: 2 fő jelnetkezése esetén, 10%, 3 fő estén 15%, 4 vagy több fő jelentkezése esetén 20% kedvezmény! A kistermelők és fiatal gazdák pedig most 30.000 Ft + áfa összegért vehetnek részt a tavasz meghatározó agrárgazdasági eseményén!
Szeptember végén tájékoztatott az Agrárminisztérium, hogy a szociálisan rászorulók megsegítése érdekében programot indítottak, amelynek keretében a kormány 17 megye 109 településének ingyenes földrészletet ad. Akkor 371 földterület vagyonkezelésbe adásáról volt szó, összesen több mint 1230 hektár állami földről, amelyet 5 és 15 év közötti időszakra ingyenesen a települési önkormányzatok használatába bocsát a kormány. Most megjelent a Kormány határozata a közfoglalkoztatási program megvalósítása céljából egyes Nemzeti Földalapba tartozó ingatlanok önkormányzatok részére történő ingyenes vagyonkezelésbe adásáról, és tartalmazza azokat a földrészleteket, amelyeket az egyes települések határozott időtartamra ingyenesen megkapnak.
A részletes lista itt érhető el.











