Legyen Ön is Extra Early Bird | Agrárszektor 2025 konferencia
Szerezze meg jegyét most még Extra Early Bird áron a december 3-4. között megrendezésre kerülő siófoki Agrárszektor 2025 konferenciára, az év egyik legrangosabb agrárszakmai eseményére.
A konferencia értékelést ad az agrárium helyzetéről, egyúttal pedig felvázolja az ágazat előtt álló rövid- és hosszú távú fejlesztési és kitörési lehetőségeket, illetve bemutatja a vállalkozások üzleti döntéseihez szükséges mértékadó prognózisokat.
Fazekas Sándor kijelentette: megengedhetetlen, hogy az utóbbi időben ismeretlen eredetű illegális, antibiotikummal fertőzött méz jelent meg a hazai piacon.
A vizsgálatot a Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal munkatársai a mai nappal megindítják a mézcsomagolóknál és a mézforgalmazóknál.
Az élelmiszer biztonság fokozott védelme érdekében július 20-tól életbe lépett hazánkban a másodlagos élelmiszervizsgálat. A hivatal folyamatosan szigorú ellenőrzéseket végez a raktárakban és az áruházláncoknál és határozottan fellép a szabálytalanságokkal szemben.