Újra mehet magyar alma Oroszországba

agrarszektor.hu
Eddig kétezer tonna szabolcsi almát rendelt az ötezer üzletet és 93 hipermarketet üzemeltető Magnyit üzletlánc, de újabb tételek is jöhetnek - írja az MTI.

Májusban ismét AgroFood 2025 és AgroFuture 2025 konferencia! 

Május 20-án a hazai élelmiszeripart érintő legfontosabb témák lesznek terítéken a Portfolio AgroFood 2025 konferencián, május 21-én a Portfolio AgroFuture 2025 konferencián pedig a mezőgazdasági fenntarthatóság és innováció lesz kulcsszerepben.

AGROBÉRLETTEL most az egyik konferenciára 50% kedvezménnyel regisztrálhat!

Kistermelők és fiatal gazdák 50% kedvezménnyel regisztrálhatnak a rendezvényre! 

Eddig kétezer tonna szabolcsi almát rendelt a krasznodari központú Magnyit üzletlánc, a Fruitweb Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke úgy vélte ez újraindíthatja a magyar zöldség-gyümölcs kivitelt Oroszországba - írta szombati számában a Népszava.

A lap szerint az ötezer üzletet és 93 hipermarketet üzemeltető céggel további tételek szállításáról is tárgyalt a napokban Fazekas Sándor Oroszországban. A szaktárca vezetője azt ígérte, segítenek újabb partnerek felkutatásában, illetve az eredményes üzletkötésekben.

 

forrás: MTI

NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
KONFERENCIA
AgroFuture 2025
Fenntarthatósági követelmények az agráriumban.
AgroFood 2025
Élelmiszeripari körkép a hazai agráriumban.
Agrárium 2025
Hamarosan újra együtt az agrárszakma!
EZT OLVASTAD MÁR?