Agrártámogatások: korlátozottan érhető el a kérelembeadási felület

agrarszektor.hu
Korlátozottan érhető el szeptember 18-29. között az egységes agrártámogatási kérelmek elektronikus beadófelülete. A kifizető ügynökségi feladatokat ellátó Magyar Államkincstár (MÁK) szerint a mezőgazdasági parcella azonosító rendszer (Mepar) legfrissebb adatainak beépítése okozhat fennakadásokat.

Rangos Agrárdíjak az Agrárszektor 2025 konferencián!

Jelentkezzen vagy jelölje kollégáját, barátját, ismerősét a Portfolio Agrárdíjaira!

A decemberi Agrárszektor konferencián immár 11. alkalommal adjuk át 10 kategóriában rangos agrárdíjainkat, amelyekre az ágazat bármely kiemelkedő szakmai munkát végző szereplője pályázhat, illetve nevezhető.

Nevezzen Ön is szeptember 15-ig!

Az idei egységes agrártámogatási kérelmekben megadott egyes táblákat az eredetileg megjelölt fizikai blokkhoz képest új blokkba helyezik át, illetve egyes esetekben a kérelmekben szereplő táblák több résztáblára válhatnak szét és különböző azonosítójú blokkokban találhatók majd meg - derül ki a MÁK közleményből. A Mepar legfrissebb adatait várhatóan szeptember 18-29. között építik be, és ez idő alatt az egységes kérelmek beadófelülete korlátozottan lesz csak elérhető - közölte a MÁK.

VETNE, ARATNA VAGY PERMETEZNE? - Tervezzen előre részletes agrometeorológiai előrejelzesünkkel!
Nézze meg, milyen idő lesz a napokban:
 

 

NEKED AJÁNLJUK
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
FIZETETT TARTALOM
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. július 23. 13:31